KAIP UŽSISAKYTI?

Internetinėje parduotuvėje www.wmt.lt labai lengva pirkti:

 

1. Pasirinkite produktą


Yra du būdai rasti jus dominančią prekę: galite pasirinkti produktą iš prekių katalogo arba svetainėje galite ieškoti pagal produkto pavadinimą. Kataloge pateikiamas išsamus prekių aprašymas ir techninės charakteristikos.

2. Pridėti išsirinktas prekes į krepšelį


Po kiekviena preke yra lentelė su galimomis pozicijomis ir kainomis. Pasirinkę prekę, įdėkite ją į „Krepšelį“ spustelėdami „Pirkti“. Pasirinktą prekę galite nusipirkti iškart spustelėję „Užsakyti“ arba galite tęsti apsipirkimą. Krepšelį galite peržiūrėti ir redaguoti (pakeisti prekės kiekį, ištrinti ar pridėti prekių) bet kuriuo metu paspausdę „Krepšelis“.

 3. Užsakymų vykdymas


Spustelėjus „Užsakyti“, jums siūloma užpildyti vienkartinio pirkimo formą. Galite pateikti užsakymą kaip vienkartinis vartotojas, tačiau rekomenduojame užsiregistruoti reguliariems pirkimams arba prisijungti, jei esate registruotas vartotojas.

* Būkite dėmesingi pildydami užsakymo formos laukus!

4. Vienkartinio pirkimo forma


Norėdami atlikti vienkartinį pirkimą / užsakymą mūsų internetinėje parduotuvėje, turite pateikti asmens, kurio vardu darysite užsakymą (juridinio ar fizinio asmens), kontaktinę informaciją. Būkite dėmesingi, užpildydami užsakymo formos laukus. * Pažymėti laukai yra būtini. Turite pasirinkti mokėjimo ir pristatymo būdą. Kai užpildysite visus laukus, spustelėkite „Užsakyti“.

5. Duomenų apdorojimas


Įvedus duomenis į sistemą (arba po autorizacijos), patikrinkite duomenis, užsakymą ir bendrą sumą. Pristatymo mokestis užsakymo metu nėra nurodomas. Pristatymo išlaidas nustato mūsų internetinės parduotuvės operatorius, iš anksto susitaręs su jumis. Jei visi duomenys teisingi, norėdami pirkti, paspauskite „Užsakyti“. Gavę jūsų užsakymą, internetinės parduotuvės www.wmt.lt darbuotojas susisieks su jumis ir patvirtins esamą produktų likutį sandėlyje, taip pat nurodys pristatymo laiką.

Sėkmingų pirkinių! Jūsų wmt.lt

 Kilus klausimams, papildomos informacijos galite gauti internetinės parduotuvės www.wmt.lt klientų aptarnavimo skyriuje darbo dienomis nuo 9.00 iki 17.00 val. (El. Paštas info@wmt.lt, telefonas +37065562119).