APIE MUS

WMT Baltic“ – tai moderni įmonė technologijų ir medžiagų rinkoje.

„WMT Baltic“ yra viena didžiausių medžiagų, vizualinio ir interjero dizaino, reklamos pramonės tiekėjų, taip pat polimerinių, lipnių medžiagų kūrėja ir gamintoja.

Atskira mūsų verslo sritis yra polimeriniai lakštiniai plastikai, jų pardavimas ir perdirbimas,taip pat įrangos gamyba.

Mes turime biurus skirtingose ​​šalyse, savo prekybos tinklą, taip pat prekių gamyklą.

 

 

Kaip viskas prasidėjo

Mes pradėjome savo veiklą nuo mažos įmonės, kuri perdirbinėjo plastiką ir gamino produktus reklamos įmonėms. Per 20 metų mes pasiūlėme modernias medžiagas ir pažangiausius techninius sprendimus, taip pat pradėjome savarankiškai kurti ir gaminti medžiagas.

Mūsų specializacija

Inovacijų ir mokymo centras – mūsų komanda kuria naujas lipnių ir polimerinių medžiagų taikymo technologijas, taip pat tiekimo metodiką įvairioms rinkoms. Mes kuriame technologinius produktų gamybos ciklus projektavimo, reklamos ir kitose pramonės šakose.

 

 

Gamyba

Mes neatsiliekame nuo laiko ir reguliariai plečiame savo produkciją. Savo technologinėje bazėje (daugiau nei 1500 m2) gaminame polimerines medžiagas, paruoštas ritinines medžiagas spaudos pramonei, taip pat dvipuses lipnias juostas įvairioms veiklos sritims. „WMT Baltic“ aktyviai pristato savo technologijas tarptautinėse parodose, tokiose kaip FESPA2014; FESPA2015; FESPA2016; DRUPA2016; ATMINTINĖS2016; ICE2016; „FRANKFURT BOOKFAIR2016“; „FRANKFURT BOOKFAIR2017“; „LONDON BOOKFAIR2017“; ATMINTINĖS2017; FESPA2018; FRANKFURT BOOKFAIR2018 ir kt.

 

Mes siūlome savo klientams tokias paslaugas ir technologijas kaip:

 • Pramoninė spauda – siūlome pramoninę spaudą ant įvairių paviršių: spausdinimas ant medžio; spausdinimas ant stiklo ir veidrodžių; spausdinimas ant baldų; spausdinimas ant plytelių; spausdinimas ant plastiko; spausdinimas ant odos ir laminato; spausdinimas ant lakštinio metalo.

     

 • Skaitmeninis pjovimas – siūlome klientams įvairių medžiagų pjaustymą , pjaustome lipdukus; tekstilė; dekoras; trafaretai; kartoninė pakuotė; POS medžiagos ir daugybė kitų medžiagų įvairiems tikslams.

   

              
 • Vakuuminio formavimo technologijašios technologijos pagalba galima gaminti pakuotes mažais tiražais, mokomąją medžiagą (pavyzdžiui 3D žemėlapius), didelius magnetus, POS medžiagas, įvairias LED reklamas ir interjero elementus.Siūlome platų vakuuminio formavimo paslaugų spektrą – nuo dizaino kūrimo iki paruošto 3D gaminio, taip pat patys kuriame ir gaminame įrangą vakuuminiam formavimui. Daugiau informacijos galite rasti čia: www.uzlex.eu/

 • 3D žemėlapių leidyba – mūsų įmonė sukūrė technologiją, kurios pagalba mes gaminame visiškai naujus produktus – 3D šalių žemėlapius (Latvija; Lietuva; Estija; Gruzija; Anglija; Suomija; Švedija; Pasaulis; Europos žemėlapiai ir kt.). Savo klientams siūlome penkis skirtingus dydžius: magnetas / atvirukas / A4 / A3 / 1200x740mm, taip pat gaminame 3D kalendorius. Daugiau informacijos rasite čia: www.maps.uzlex.eu

       

 • Domingo technologija  – pagal savo pačių poliuretano dervos formulę gaminame 3D lipdukus įvairioms reikmėms, jos yra atsparios dilimui ir gali būti naudojamos net agresyvioje aplinkoje, jose nėra gyvsidabrio, polimerai yra stabilūs ir turi UV filtrą. Ši technologija naudojama kuriant įvairius gaminius, pradedant pakuotėmis ir baigiant suvenyrais su jūsų įmonės simbolika. Mes patys suprojektuojame ir gaminame įrangą, skirtą kupolo technologijoms. Daugiau informacijos čia: www.doming.uzlex.eu


       
 • Įrankių / priedų gamyba mūsų įmonė gamina įrankius darbui su plėvele, puikiai tinkamus naudoti automobilių ir reklamos pramonėje. Daugiau apie mūsų įrankius ir jų taikymą galite sužinoti čia: www.tools.uzlex.eu/

       

 • Aliuminio profilio pjovimo įmonė siūlome visas aliuminio pjovimo ir surinkimo paslaugas. Mes turime profesionalią profilio pjovimo įrangą, paruoštas gaminių gamybos, išdėstymo ir sandėliavimo sistemas. Turime platų gaminių asortimentą: aliuminio rėmai; reklaminiai skydai; šviesdėžės ir kiti gaminiai, skirti reklamos pramonei arba tiesiog interjero dizainui. Mes realizuojame jūsų idėjas!

   

          

 

Pardavimai ir klientų aptarnavimas

Mes siūlome savo klientams platų klientų aptarnavimo spektrą, kuris apima pramonėje naudojamų reklaminių medžiagų, aksesuarų, lakštinių plastikų pasiūlą.

 

Techninis centras

Sėkmingai siūlome techninius sprendimus spausdinimo, perkėlimo ir frezavimo įrangai (Roland). Mes turime savo techninio aptarnavimo centrą.

 

Logistika

Mūsų sandėlių kompleksas (virš 2000m2) leidžia greitai surinkti medžiagas ir pristatyti jas klientams visame pasaulyje.

Mūsų veiklos sritis – kur mes dirbame

Mūsų biuras yra Rygoje (Latvija). Taip pat dirbame su Baltijos šalimis – Lietuva (Vilniaus ofisas), Estija. Mūsų logistikos centras tiekia medžiagas savo klientams visame pasaulyje.

Mūsų principai:

 • esame atviri naujiems ir kūrybiškiems sprendimams

 • vystomės kartu su reklamos rinka, pristatydami reklamos technologijų ir jų gamybos naujoves

 • padedame savo klientams tobulėti ir esame orientuoti į ilgalaikį bendradarbiavimą.

Mūsų partneriai:

Jau daugiau nei 20 metų mes siūlome garsių gamintojų produktus – „Roland“, „Neschen“, „Poly-Tape“, KPMF, „Ritrama“, „Kommerling“, „Flagmore“, „JM Technical Textiles“, „The Katz Group“, „Transmatic“, „3A Composites“, „Kemica“ ir kt.